Kurier

Zadzwoń: 603 506 204

Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Każde zapytanie traktujemy poważnie i z pewnością otrzymacie Państwo wyczerpującą odpowiedź od nas. Zamówienia oraz zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 603 506 204.

 

Zaufało nam mnóstwo klientów z całej Polski - z powodzeniem możesz dołączyć do ich grona. Oferujemy wysoce konkurencyjne ceny usług, które połączone są z ponadprzeciętna jakością i efektywnością napraw. Udzielamy gwarancji na naprawiony sprzęt, aby zapewnić Państwa, iż usługi świadczone są rzetelnie i precyzyjne, a przede wszystkim skutecznie. Nasza firma prowadzi sprzedaż stacjonarną, a także wysyłkową. Z powodzeniem można do nas dostarczyć osobiście, jak i przesłać uszkodzoną turbosprężarkę. W razie potrzeby możemy zająć się organizacją transportu sprzętu, a także pokryć koszt wysyłki.

 

Dyspozycje dotyczące odbioru przesyłki realizowane są przez nas bardzo szybko - najczęściej w ciągu doby od momentu otrzymania zgłoszenia. Jeśli zgłoszenie miało miejsce po godzinie 16:00,. wówczas realizacja może wydłużyć się do 48 godzin. 

Firma:
Imię: *
Nazwisko: *
Ulica: *
Nr: *
Kod pocztowy: *
Miejscowość: *
Telefon: *
E-mail: *
Data odbioru: *
Ilość paczek: *
Waga przesyłki:
Uwagi / Informacje dla serwisu
Kod z obrazka* Token

Wypełnij wszystkie pola oznaczone *