Sterowniki turbiny

Elektroniczny sterownik / nastawnik turbosprężarki

Konstrukcja turbo od lat nie została diametralnie zmieniona przez któregokolwiek producenta turbosprężarek. Można zatem zaryzykować stwierdzenie, iż branża turbin od dłuższego czasu mieści się na stałym poziomie.

Nie mniej jednak możemy mówić o zauważalnym postępie w zakresie układu zmiennej geometrii. Tutaj zastosowano siłownik elektroniczny, który z powodzeniem zastąpił zawór powszechnie określany jako gruszka. To urządzenie wyposażone jest w specjalistyczne obwody elektryczne. Podają one impuls, a także sygnały do konkretnego silnika. Natomiast silnik przemieszcza ramię siłownika, które podpięte jest do zmiennych łopatek. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, iż pozycje stop oraz start nie są z góry określone w obrębie napędu turbosprężarki. Bardzo często zdarza się, iż różnią się między sobą - w zależności od specyfiki danego sprzętu. Napęd elektryczny nie jest zatem taki sam dla każdej turbiny.

 

Możliwość testowania

Nasz serwis umożliwia weryfikację stanu siłownika elektronicznego. Wykorzystywany jest w tym celu specjalistyczny tester ATD-1, w opcji "Test Serwis". Opłata za skorzystanie z tej usługi to 80zł + VAT.

 

Naprawa sterowników

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z kompleksowej i profesjonalnej naprawy elektronicznego sterownika. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu, który z wielką precyzją określi jak działa urządzenie. Jeśli będzie działało poprawnie - zwracamy sterownik w ramach usługi "Test Serwis". Jeśli natomiast stwierdzimy usterkę - może ona zostać usunięta do dwóch dni roboczych. Sterownik można dostarczyć do nas osobiście, jak i przesłać do naszej siedziby podając przy tym koniecznie swoje dane kontaktowe.

 

 


Sterownik turbosprężarki

 

Obsługa wymiany

 

Zdajemy sobie sprawę, że istnieją takie przypadki, gdy określona usterka wiąże się z znaczną dezorganizacją dotychczasowej aktywności Klientów. Wówczas możemy zaproponować wymianę z półki. Dysponujemy bardzo rozległym asortymentem w zakresie siłowników elektronicznych. Zamówić można je od ręki, a wysyłane są niemal błyskawicznie - w następny dzień roboczy. Przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z nami telefonicznie, aby ustalić konkretną cenę oraz dostępność produktu, a także podać G-numer (jest on zamieszczony na boku aluminiowej jednostki siłownika). Opcjonalnie może zostać podany numer części turbiny. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży i jesteśmy firmą z niekwestionowana renomą. Gwarantujemy zatem najwyższą jakość świadczonych usług, rzetelność i konkurencyjne ceny.

 

Wymiana sprzętu na nowy

Nasz serwis świadczy usługi od lat i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż nie każdy klient może czekać na naprawienie urządzenia. Usterka może bowiem znacznie zdezorganizować aktywność zawodową poszczególnych klientów. Wówczas należy rozważyć wymianę z półki. Posiadamy w ofercie mnóstwo siłowników elektronicznych, zatem bez problemu dopasować można konkretny model. Zamówienia realizowane są od razu po złożeniu dyspozycji przez kupującego. Nie mniej jednak zachęcamy do kontaktu telefonicznego przez złożeniem zamówienia. Określimy dostępność konkretnego produktu oraz podamy jego cenę. Z pewnością będzie atrakcyjna i niewygórowana na tle konkurencji.

 

Wsparcie z rozpoznawaniem

Naprawa sprzętu zawsze powinna być poprzedzona dokładną jego analizą. Nie można bowiem określić stanu urządzenie, bez sprawdzenia jak ono funkcjonuje. Przykładamy zatem bardzo dużą uwagę do weryfikacji stanu sterownika elektronicznego, a dopiero później podejmujemy się naprawy. Dzięki temu klient ma pewność, że nieprawidłowości rzeczywiście dotyczą sterownika. Zdarza się bowiem, iż przyczyna awarii leży w działaniu turbiny i nie ma konieczności podejmowania się naprawy sterownika.

 

Sterowniki, które regenerujemy należą do pojazdów takich marek jak: