O nas

fachowa naprawa turbosprężarek w Dębicy

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną w serwisie ofertą, dotyczącą skutecznej, w pełni profesjonalnej i niedrogie naprawy turbin. Współpraca z naszym serwisem to gwarancja zadowolenia oraz usunięcia zgłoszonej usterki bezpowrotnie. Priorytetem jest dla nas rzetelne ustalenie przyczyn awarii, zatem nigdy nie naprawiamy sprzętu w sposób intuicyjny. Dbamy o to, aby szczegółowo testować naprawianą turbinę - po to, aby służyła klientom przez wiele długich lat w dobrym stanie.

 

Zajmujemy się kompleksową naprawą turbosprężarek, które pochodzą zarówno z pojazdów osobowych, jak i ciężarowych czy też dostawczych. Jesteśmy w stanie zregenerować niemal każą turbosprężarkę. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do precyzji wykonywanej pracy, a w tym zakresie wysoce pomocne okazuje się korzystanie z sprawdzonych sprzętów renomowanych marek. Korzystamy zatem z urządzeń takich firm jak Garett, Borg Warner, Turbo System czy też Mitsubishi. Posiadamy w ofercie również nowe turbiny, na które udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji - podobnie jak na sprzęt zregenerowany.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców Dębicy i okolic, jak i znacznie bardziej odległych obszarów Polski. Turbosprężarkę można do nas bowiem dostarczyć osobiście, jak i drogą wysyłkową. Jesteśmy otwarci na współpracę, zatem zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółowych etapów przeprowedzenia naprawy. Oferujemy bezpłatny odbiór turbosprężarki - dzięki czemu klienci nie muszą ponosić żadnych kosztów związanych z transportem urządzenia do naszej siedziby.

 

Naprawiane przez nas sprzęty są szczegółowo weryfikowane, poddawane restrykcyjnym testom. Dzięki stosowaniu wygórowanych standardów pracy zyskaliśmy sobie uznanie wielu klientów, a największym sukcesem jest dla nas zadowolenie osób, dla których świadczymy usługi.

 

Co na wyróżnia?

- dajemy roczną gwarancję na naprawiony sprzęt

- przywiązujemy uwagę do każdego detalu regeneracji turbiny

- oferujemy konkurencyjne ceny

- stosujemy szeroko rozumianą politykę lojalnościową wobec klientów.